Užitečnost Fre Power QZ

Dnes jsem si jako téma článku vybral Fre Power QZ, gadget, který se velice podobá chytrému telefonu i když chytrým telefonem ve své podstatě není. Budeme mluvit o jeho vlastnostech a zaměříme se na jeho užitečnost a všechny vychytávky, které toto zařízení umí.

    • První vlastností, kterou ocení úplně každý, je předpověď počasí. Fre Power QZ je totiž napojen na sateFre Power QZlitní systém a bez použití Wi-Fi či datového přístupu Vám tak může hlásit okamžitou předpověď počasí na různých místech naší planety. Vhodný je při tomto použití zejména pro cestovatele a dobrodruhy, kteří potřebují vědět, co si na několik příštích dní či týdnů zabalit.
    • Druhou užitečnou aplikací, kterou se Fre Power pyšní, je určování polohy. Nejde zde pouze o to, ukázat Vám, kde na mapě se právě nacházíte, ale zejména a možnost vyhledat přístroj s přesností na třicet centimetrů a to kdekoli na planetě. Tuto vymoženost tedy nevyužijete jen pokud přístroj ztratíte, ale využijí ho i Vaši blízcí, kteří po Vás budou pátrat v lavině nebo deštném pralese.
    • Třetí vlastností, která stojí za zmínku, je tepelně citlivý obal, který Vám poradí v mnoha ohledech všedního života. Pokud přístroj budete držet po dobu dvaceti sekund v ruce, budete schopni z barvy krytu poznat, co Vás trápí ještě před tím, než se projeví první příznaky. Obal totiž reaguje na tepelnou stopu vašich dlaní a prstů a pomocí detekce důležitých termo bodů pak vhodně zvolí barvu odpovídající danému problému Vašeho těla.

Čtvrtou užitečnou vlastností, kterou se může přístroj Fre Power QZ pochlubit, je bezpočet zabudovaných aplikací, které jsou uživateli přístupné i offline! Málokterý gadget se pyšní tak vychytaným interface a uživatelským prostředím. S Fre Power QZ v ruce můžete zhlédnout aktuální zprávy, předpověď počasí či zahrát si svou oblíbenou online hru android Kasino Igara. Na to vše vám stačí pouze jedinné kliknutí.

  • Poslední užitečnou věcí, která stojí u tohoto produktu za zmínku, je bezdrátové připojení na většinu vlnových frekvencí běžného užití. Můžete se tedy napojit na svou mikrovlnou troubu a nastavit dobu ohřívání, připojením na rádio můžete z reproduktoru pustit Vaši oblíbenou hudbu nebo se můžete ujistit, že má Vaše auto vypnutá světla a stále se nachází v garáži pod Vaším domem. A ruku na srdce, takhle poslední schopnost je prostě k nezaplacení.