Švihněte se Zepp Sensorem

Hrajete Golf? Jste aktivní hráč nebo pouze zapálený fanoušek? Pojďte se mnou na golfový veletrh Golf Swing 2016 a zjistěte o tomto sportu vše, co jste ještě nevěděli a báli jste se zeptat.

Abych se přiznal, golfu moc nefandím. Jediným důvodem, proč jsem tento veletrh navštívil, byl přímý Flick the Zepp Sensorpokyn mého šéfa. Pracuji totiž jako redaktor sportovního časopisu a golf prostě vyšel na mě.

Jelikož jsem byl VIP host, vyhnul jsem se všem zácpám u vstupní brány. Nevěřili byste, kolik lidí se o golf zajímá a kolik lidí přišlo veletrh navštívit. Zde musím podotknout, že se většinou jedná o zámožné postarší pány s paničkami, které vystupují z Range Roveru za asistence pikolíka. Tohle ale stranou. Mým hlavním úkolem na veletrhu bylo najít stánek firmy Zepp a získat co možné nejvíc informací o jejich novém produktu, který využívá nové senzorové technologie, které jsou ve sportu naprostou novinkou. Po několika minutách bloudění jsem konečně našel ty správné ukazatele a spolu s davem se vypravil do pavilonu H. V pavilonu už tolik lidí nebylo, protože všichni mířili na autogramiádu Tigera Woodse, a tak jsem stánek našel poměrně rychle.

Za pultem stál příjemně vypadající čtyřicátník a protože jsem byl jediný, který se kolem stánku motal, ihned mě oslovil a začal mi hrnout do hlavy naučený text. Zareagoval jsem naštěstí rychle a včas ho zastavil. Byl celkem překvapený mým přerušením a já tak získal čas na formulaci první otázky.

Hned po jejím položení na mě můj nový přítel začal hrnout spoustu informací, které jsem sotva stíhal zapisovat. Když jsem si utřídil informace, získal jsem o tomto produktu celkem jasný obrázek. Zjednodušeně řečeno, Zepp Sensor technologie slouží profesionálním golfistům a jiným sportovcům k analýze pohybu celého těla, síly švihu, rychlosti a k určení spousty dalších faktorů. Umožňuje sportovci porovnávat jednotlivé pohyby mezi sebou a stále vědět, v čem je potřeba se zlepšit. První bezprostřední hodnocení produktu? Pět z pěti. Teď ještě musím všechno sepsat do článku a dát tomu trochu formu.