Proč koupit Dell Venue 87000

Náš časopis Vás vítá u pokračování našeho seriálu o značce Dell. Dnes budeme pokračovat v představování přenosného počítače Dell Venue, o kterém jsme si něco řekli již minulý týden. Pojďme si teď tedy říct něco o jeho výhodách a důvodech, proč koupit právě tento notebook. Český trh je pro firmu Dell ideální a proto se snaží vycházet zákazníkům a dlouhodobým klientům maximálně vstříc ve všech směrech. Od technické pomoci po osobní setkání a konzultace produktů.

Teď už ale zpět k notebooku. Oproti ostatním produktům na trhu nabízí Venue mnohem lepší výkon, který Vás nezklame ani při hraní her. RAM u tohoto kousku je u 2 GB a samozřejmostí je čtyřjádrDell Venue 87000ový procesor značky Intel. Klávesnice odpovídá vysokým standardům a její příjemný povrch je také jedním z mnoha lákadel tohoto modelu. Displej notebooku se pyšní úhlopříčkou šestnáct palců a jeho vysokofrekvenční prezentování obrazu je bezchybné. Venue je také chráněn před vnějšími otřesy a pády z menší výšky a celý je oblečen do vystuženého materiálu, který brání vnitřnímu poškození. Rozlišení PC je zde také kvalitní – 1920 x 1200 bodů.

Tento notebook je pro Vás jasnou volbou i pokud hodně cestujete – pracovně nebo pro zábavu, a potřebujete mít s sebou počítač, na který se můžete spolehnout za každé situace. Dell Venue plnohodnotně nahradí jakýkoli stolní počítač a to především díky svým kvalitám jako je výkon, klávesnice či modem nebo webkamera.

Pokud jste se ještě stále nerozhodli pro tento produkt, porovnejte si cenu a výkon tohoto a jiných produktů. Nesmíte opomenout ani ergonomické nebo kvalitativní faktory, které také mluví ve prospěch Dell Venue. Máte-li dotaz na individuální přístup či jakýkoli požadavek, neváhejte kontaktovat infolinku, která je dostupná všem zákazníkům 24 hodin denně. Společnost nabízí i možnost vyvedení PC dle vašich požadavků. Můžete si tak sami zvolit barvu krytu, klávesnice či touchpadu, přikoupit podsvícení klávesnice, vylepšit rozlišení webkamery či pouze zakoupit pouzdro ozdobené fotografií dle Vašeho výběru.