Toto je první stránka naší kroniky týmu Alfa Omega. Každý, kdo se na tuto stránku podepíše, slibuje věrnost naší skupině a naprostou mlčenlivost o všech věcech, které během našich setkání řekne, uvidí či vytvoří. Pokud máš odvahu dozvědět se víc, čti dál!

Prakticky jsme skupina školních ,,šprtů“, kteří se chystají na fyzikální olympiádu a jedním z úkolů je napsat autentický zápis o nás a co se chystáme dělat. Složení našeho týmu je celkem různorodé což bereme jako nespornou výhodu. Lenka je náš lídr, zajímá se o matematiku a rovnice matematické fyziky a ve volném čase čte sci-fi nebo kouká na sci-fi filmy.

Lukáš je její zástupce (taky proto, že spolu chodí) a zároveň jakási sekretářka. Jeho starostí je zapisovat všechny důležité body, které při našich setkáních zazní. Zajímá se o materiály a vlastnosti látek a povrchů a ve volném čase chodí do kina na sci-fi filmy s Lenkou.

Třetí člen našeho týmu je Petr, který je tak trochu outsider i mezi outsidery. Má IQ 193 a to je možná ten důvod všech jeho problémů a trablů. Rád fantazíruje a snaží se kromě fyziky psát i vlastní krátké romány. Já jeden četl a není to úplně špatný, rozhodně doporučuju!

Předposledním členem našeho týmu je Maruš, která dělá pokusy nejen v laborce, ale taky v kuchyni a tak máme na většině našich schůzek vždycky co zakousnout.

Poslední člen jsem samozřejmě já. Nevím, co bych o sobě měl říct, protože cokoli řeknu bude znít buď vychloubačně, nebo že se podceňuju. Shrnul bych to tak, že já jsem ten, který dostal důvěru napsat něco o nás a doufám, že důvěru ve mě vloženou nezklamu.

Závěrem bych chtěl říct to, že na olympiádu se těšíme a kromě tohoto představení posíláme ještě krátké video, které vys