FinXis nabízí Dart

Včera v pozdních večerních hodinách spatřila světlo světa naprostá novinka ve světě herních automatů, nový šipkový automat nesoucí jednoduchý název Dart. Tento kousek má na svědomí japonská společnost FinXis, která se dlouhodobě zabývá vývojem herních konzolí, automatů a dalších produktů spojených se zFinXis Japanese company offers dartsábavním průmyslem. Dart byl představen na japonském veletrhu zábavy, který se každý rok pořádá v Tokiu a sjíždí se na něj milionáři a milovníci zábavy z celého světa.

Jedinečnost tohoto produktu spočívá především ve způsobu jeho ovládání a několika inovativních řešení celého přístroje. Nejdříve si popišme vzhled této královny mezi šipkovými automaty. Výška rámu je klasických sto devadesát centimetrů, šířka a hloubka jsou pak osmdesát na sto deset. Automat se provádí v několika barevných variantách – stříbrný, černý, tmavě modrý nebo pozlacený za speciální příplatek. Hrany jsou všechny zaoblené a lakované tak, aby nerozptylovaly hráče při hodu. ,,Ciferník“ šipek je pak vyveden v barvách vždy ladících k danému zevnějšku a ovládací panel automatu lze také nastavit na několik typů podsvícení.

Panel samotný pak obsahuje jednoduché menu, kde hráč volí typ hry, počet hráčů nebo způsob počítání bodů. Lze zde také nastavit doprovodnou hudbu, podsvícení celé desky nebo několik typů výstupů, které je po hře možné zobrazit. Statistický mód může hráče informovat o jejich úspěšnosti či rozptylu. Výstupy ze hry lze pomocí kompatibilní aplikace stahovat do chytrých telef
onů a dále s nimi pracovat. Systém také obsahuje vnitřní paměť, do které je možné ukládat všechny výsledky a pravidelní hráči si tak mohou vést kompletní statistiky o svých výhrách či prohrách.

Celý přístroj má pak implementované základní hlasové ovládání a může tak reagovat na pokyny hráčů přímo od čáry, bez opakované volby v menu. Tyto pokyny jsou omezené, ale společnost FinXis plánuje do budoucna jejich rozšíření a pracuje na dalších pokročilejších modelech hracích automatů. Sranda tohoto typu vyjde majitele na přibližně čtyři miliony korun a to včetně dopravy do domu a doživotní záruky.