Co říkají zákazníci

Zeptali jsme se zákazníků, co říkají na nový produkt firmy Opel. Poznáte o jakém produktu je řeč?

  • Michal: Můj první dojem byl nevalný. Nevěděl jsem, jestli mám všechny inovace a změny brát pozitivně nebo jako krok špatným směrem. Lakování a příliš ostré rysy ve mě vyvolávaly dojem jakési nesprávné bojovnosti, která by na silnice rozhodně patřit nemělaVauxhall interior. Když jsem se ale posadil a prohlédl si interiér, začaly se dostavovat i příjemné pocity. Pohodlná kůže a tvarované opěrky s podporou páteře na dlouhé cesty byly dokonalé. Barevně sladěná palubní deska v plné výbavě se mi vryla do paměti tak, jak ještě žádná předtím. Oceňuji také důmyslný systém snadného ovládání na volantu a středový panel, který je multifunkční a slouží k mnoha účelům.
  • Petra: Podle mého názoru firma absolutně přestřelila. Vzhled je naprosto neadekvátní s příliš mnoha výčnělky nebo jak bych to nazvala. Celkový venkovní koncept produktu se mi prostě nelíbí a nedovedu si představit, že bych měla z něčeho takové vystoupit na veřejnosti a nestydět se. Kombinace barev k sobě prostě absolutně nesedí a jak už jsem jednou zmínila, tohle je velký krok špatným směrem.
  • Karel: Tento produkt jsem zatím viděl jen v katalogu, ale musím říct, že jako fanouškovi firmy Opel se mi velice zamlouvá. Dovedu si představit, že v něm vyjedu na výlet, vyvezu rodinu a užiju si krásné přírody. K tomu vybízí i rozšířený skelní prostor vepředu a na střeše produktu. Jakožto milovník přírody musím tuto inovaci pochválit a dát firmě Opel pět hvězdiček z pěti.
  • Jaromír: Zklamání, tak bych nazval nový produkt firmy Opel. Posuzuji zejména z funkčního hlediska a při bližším prohlédnutí jsem narazil hned na několik nedostatků. Úložný prostor je zoufale malý, což na první pohled nevypadá. Řešení jeho propojení se zbytkem interiéru není také příliš sofistikované a pokud budete chtít převážet větší předměty, bude se Vám jen těžko hledat způsob, jak to uskutečnit.