Čím se líší iKettle

Co je to iKettle a proč se tak liší od všech ostatních? Odpověď je naprosto jednoduchá. Jde o konvici na ohřev vody a hlavní odlišností je to, že konvici lze ovládat přes Wi-Fi jakýmkoliv chytrým telefonem. Jednoduché one-touch ovládání, nastavení probouzejícího režimu, přivítání po příchodu domů nebo dotaz na Vaši oblíbenou kávu, čtyři stupně ohřevu vody, to je iKettle v kostiKettlece.

Horké nápoje by měly být základem a našim každodenním rituálem. Správné stravování nemůže bez teplých nápojů fungovat, v zimních dnech jsou nejlepším způsobem, jak se zahřát a v neposlední řadě je tu jejich chuť. Káva, čaj či horká čokoláda, to je to, co každý z nás každý den potřebuje. Představte si, jak dokonalé by to bylo přijít domů, otevřít dveře a hned si kávu nebo čaj nalít a vypít. To je již dnes možné díky konvici iKettle, která je plně automatizovaná a ovládaná telefonem.

Při cestě z práce si tak můžete předem ,,objednat“ domácí kávu, ohřát vodu dětem, nebo připravit frapé. Pokud sledujete důležitý zápas a nemůžete si dovolit odběhnout, jednoduše nastavíte pomalé ohřívání a konvice Vám vodu připraví na Vámi zvolený čas – poločas zápasu nebo konec utkání. Vše opět z pohodlí gauče a pouze za použití Vašeho chytrého telefonu.

Další vychytávkou této konvice je režim Wake, který Vás probudí a zeptá se Vás, zda chcete ohřát vodu na ranní čaj. Hlasově ovládaný systém pak zareaguje na Vaše ano či ne a Vy tak můžete v klidu navštívit koupelnu nebo se převléci. Konvice umí udržovat vodu na čtyřech teplotních hladinách a Vy si tak můžete připravit černý nebo zelený čaj či latté přesně podle teploty, kterou by měl být nálev zalitý. Čistý design a LED podsvícení konvici dodávají ryzí a jednoduchý charakter, který vhodně doplňuje stylový ovládací panel, gumová rukojeť a velice funkční filtrační nádoba.

Zakoupením této konvice tedy jistě neprohloupíte a navíc s ní uděláte radost nejen sobě, ale také všem svým blízkým.